close
تبلیغات در اینترنت
استراتژيك
loading...

پارس بیست

استراتژيك

آخرین ارسال های انجمن

دانلود بازی استراتژیک Warlock Master of the Arcane برای PC

              

بازی زیبای Warlock Master of the Arcane از سری بازی های استراتژیک افسانه ایی است که به تازگی از کمپانی Paradox منتشر شده است، بازی در شهر آردانیا که یک شهر خیالی میباشد انجام میشود و شما سعی در تصرف جهان دارید و با استفاده از هیرو خود باید به این هدف دست پیدا کنید! امپراطوری خود را بسازید، گسترش دهید و سربازان خود را برای مقابله و رویارویی با دشمنان خود تعلیم دهید.بازی نسبت به حجم کمی که دارد و با توجه اسکرین شات ها از گرافیک قابل ملاحظه ایی برخوردار است.

دانلود بازی Renegade Ops برای PC

                       

بازی Renegade Ops یک بازی بسیار زیبا و هیجان انگیز در سبک ماشین جنگی است که از سوی شرکت SEGA منتشر شده است و نسبت به حجم کم ار گزافیک بسیار خوبی برخوردار است. بازی در زمین ها و مناطق مختلفی به نمایش کشیده میشود که شما میتوانید با رایانه یا با دوستان خود به صورت دو یا چهار نفره به مبارزه بپردازید.نکته ی بسیار جالبی که در رابطه با این بازی وجود دارد بازی کردن بصورت آنلاین است که به شما اجازه میدهد تا به صورت مجازی با تمام رقیبان خود در سرتا سر جهان به مبارزه بپردازید و از بازی لذت ببرید. از امکانات دیگر این بازی به صورت گروهی بازی کردن است که به شما ای اجازه را میدهد تا با دوستان خود به صورت یک گروه در مقابل یک گروه دیگر از بازیکنان به رقابت بپردازید، بدیهی است که این بازی طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

دانلود بازی Port Royale 3 برای PC|نسخه SKIDROW

در بازی Port Royale 3 پلیر به یک ماجراجویی  حماسی در جزایر کاراییب در طول قرن هفده، یعنی زمانی که وضعیت دریاها آشفته و قدرت های نیروی دریایی کشور های اسپانیا،انگلیس،فرانسه و هلند تمام سعی خود را برای پیروزی در مبارزه به کار گرفته اند تا برتری را در متعمرات از آن خود کنند. شما در نقش یک کاپیتان جوان ظاهر میشوید که در تلاش برای رسیدن به ثروت و شهرت متعمرات جهانی است. شما میتوانید برای رسیدن به هدف خود از دو راه اقدام کنید! بجنگید یا معامله کنید. سبک بازی استراتژیک است و از نظر گرافیک و گیم پلی فوق العاده است. بعد از گذشت چند ساعت از کرک شدن بازی توسط گروه GENESIS، گروه SKIDROW نیز این بازی زیبا را کرک کرد که هر دو نسخه بازی در سایت قرار گرفت.

دانلود بازی Two Worlds II Pirates of the Flying Fortress برای PC

                        

بازی Two Worlds II Pirates of the Flying Fortress به گسترش بین دو دنیای خیالی میپردازد که ادامه قسمت اول این بازی بوده است.این بازی را میتوان بعنوان یک فصل کامل میان دو جهان خیالی به شمار برد که شما باید در برابر دشمنان خود مقاومت کنید و آن ها را شکست دهید تا بتوانید جهان دیگر را نیز به فرمانبرداری از خود درآورید و آن را فتح کنید.از مهمترین ویژگی های این نسخه نسبت به نسخه دوم میتوان به تنظیمات پیشرفته تر،نقشه کامل تر،سلاح های بیشتر و …. اشاره کرد که جذابیت و هیجان خاصی به بازی بخشیده اند.میتوان گفت این بازی در نسخه اول خود نسبتاً موفق بوده است و توانسته در زمینه بازی های نظامی استراتژیک طرفداران ثابتی را پیدا کند.در حال حاضر این بازی فقط برای PC ارائه شده است. لازم به ذکر است که از سوی شرکت سازنده هیچگونه تاریخی برای ارائه این بازی برای کنسول های مختلف اعلام نشده است.

دانلود بازی Total War Shogun 2 Fall of the Samurai برای PC

                        

بازی زیبای Shogun 2 که جنگ های قرن ۱۹ را به نمایش میکشاند و نضاد فرهنگ سامورایی باستان و آمریکایی ها را نشان میدهد. بازی استراتژیک زیبایی که برای اولین بار در سبک خود از شرکت SEGA عرضه شده است، گیم پلی در این بازی فوق العاده است به صورتی که بر روی تمام سرباز ها،مکان ها،اسلحه ها و … نظارت راخت و کامل را دارید. پلیر در این بازی با انتخاب نژاد در حالت اسکویل میتواند به صورت شبکه یا با رایانه وارد جنگ شود و برای به دست آوردن زمین ها و کشور های متقابل بجنگد. درباره بازی این سوال پیش می آید که چگونه شمشیر در مقابل اسلحه میتواند پیروز شود یا آیا سامورایی ها بازنده این بازی هستند ؟! در مقابل این سوال با توجه به توضیحات شرکت سازنده باید گفت خیر چرا که ساموارایی ها و آمریکایی ها در این بازی از یک قدرت یکسان و مزیت هایی نسبت به یکدیگر برخوردار هستند.

دانلود بازی Tropico 4 Modern Times Add on برای PC

                             

زمان در Tropico در حال تغییر و تکامل است! اینترنت،نظم جهانی،تروریست،بازارهای مالی جهانی و اکتشافات فضا در حال افزایش است و چالش های جدید وجود دارد. بازی زیبای Tropico که در نسخه ی قبلی خود بازی جذاب و استراتژیک به نظر می آمد نتوانست طرفداران زیادی را به خود جلب نماید، اما در این نسخه تحولی بزرگ در بازی رخ داده است و میتوان گفت بازی بیشتر از آنچه تصور میشد پیشرفت کرده است و تمام خواسته های پلیر را به کلی اجرا نموده است. بازی با حجم کمی که دارد از گرافیک عالی برخوردار است و در سبک خود حرف اول را میزند.

دانلود بازی Men of War Vietnam برای PC

                         

بازی زیبا و مهیج Men of War Vietnam که نشانگر جنگ ویتنام و به صورت استراتژیک است به نظر منتقدان یکی از زیباترین بازی هایی که تاکنون در سال ۲۰۱۱ در سبک اکشن ساخته شده است شناخته شده است چرا که در این بازی به تمام نکته های جنگ و آزادی ها،اسارت ها و …. جنگ ویتنام اشاره شده است که شما در به عنوان یک سرباز باید ماموریت هایی را به انجام برسانید.میتوان گفت این بازی تا حدودی شبیه ساز بازی Call Of Duty است که در جنگ ویتنام بازسازی شده است.

دانلود بازی Two Worlds II Pirates of the Flying Fortress برای PC

                         

بازی Two Worlds II Pirates of the Flying Fortress به گسترش بین دو دنیای خیالی میپردازد که ادامه قسمت اول این بازی بوده است.این بازی را میتوان بعنوان یک فصل کامل میان دو جهان خیالی به شمار برد که شما باید در برابر دشمنان خود مقاومت کنید و آن ها را شکست دهید تا بتوانید جهان دیگر را نیز به فرمانبرداری از خود درآورید و آن را فتح کنید.از مهمترین ویژگی های این نسخه نسبت به نسخه دوم میتوان به تنظیمات پیشرفته تر،نقشه کامل تر،سلاح های بیشتر و …. اشاره کرد که جذابیت و هیجان خاصی به بازی بخشیده اند.میتوان گفت این بازی در نسخه اول خود نسبتاً موفق بوده است و توانسته در زمینه بازی های نظامی استراتژیک طرفداران ثابتی را پیدا کند. لازم به ذکر است که از سوی شرکت سازنده هیچگونه تاریخی برای ارائه این بازی برای کنسول های مختلف اعلام نشده است.

دانلود بازی Cities XL 2012 برای PC

                 

آیا تاکنون دوست داشته اید تا یک شهر را برنامه ریزی کنید و آن را بسازید؟ بازی Cities XL 2012 این امکان را به شما میدهد تا توانایی خود را در شهر سازی محک بزنید و با تمام امکانات و … که در اختیارتان قرار میگیرد یک شهر بسیار زیبا را تاسیس کنید و بعد از ساخت از نمای آن لذت ببرید. این بازی در نسخه های قبلی خود بسیار موفق بوده است و توانسته شور و هیجان را در بازیکنان ایجاد کند و طرفداران ثابتی پیدا کند. از مهمترین ویژگی های نسخه جدید میتوان مدیریت حملو نقل،ساختن مکان های تفریحی،نقشه های ۳D بزرگتر نسبت به نسخه های قبلی خود و جزئیات باور نکردنی دیگری که هیجان بازی را چندین برابر میکند تا بازیکن از بازی لذت ببرد.

دانلود بازی Renegade Ops برای PC

                         

بازی Renegade Ops یک بازی بسیار زیبا و هیجان انگیز در سبک ماشین جنگی است که از سوی شرکت SEGA منتشر شده است و نسبت به حجم کم ار گزافیک بسیار خوبی برخوردار است. بازی در زمین ها و مناطق مختلفی به نمایش کشیده میشود که شما میتوانید با رایانه یا با دوستان خود به صورت دو یا چهار نفره به مبارزه بپردازید.نکته ی بسیار جالبی که در رابطه با این بازی وجود دارد بازی کردن بصورت آنلاین است که به شما اجازه میدهد تا به صورت مجازی با تمام رقیبان خود در سرتا سر جهان به مبارزه بپردازید و از بازی لذت ببرید. از امکانات دیگر این بازی به صورت گروهی بازی کردن است که به شما ای اجازه را میدهد تا با دوستان خود به صورت یک گروه در مقابل یک گروه دیگر از بازیکنان به رقابت بپردازید، بدیهی است که این بازی طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

دانلود بازی Real Warfare 2 Northern Crusades برای PC

                   

یک بازی بسییار زیبا در سبک بازی جنگ های صلیبی که بازیکن را به قرون وسطی میبرد تا از تازیخچه ی جنگ های میهن پرستانه و تاریخی مطلع شود و از چگونگی این جنگ ها آگاه شود. در این بازی شما رهبری گروهی از توتن ها را بر عهده دارید که باید برای تسخیر دیگر کشور های اطراف خود دست به کار شوید و ارتش سواره نظام و پیاده خود را آماده سازید و به قلب دشمن بتازید. جالب بودن بازی در تلاش کردن پلیر برای فتح کافر پروس که یکی از کشور های بزرگ آن زمان بوده است رقم میخورد که به خودی خود یک جنگ حماسی بزرگ را در پی دارد. در این بازی پلیر باید با صلیبیون و رومی ها و دیگر نژاد های آن زمان برای رسیدن به هدف خود به مبارزه بپردازند.

دانلود بازی Oil Rush برای PC

               

بازی Oil Rush یک بازی در یایی زیبا و استراتژیک میباشد که پلیر باید از برج های نفت خود در برابر دشمنان دفاع کند. بازی با حجم بسیار کمی که دارد اما از گرافیک بالایی برخوردار است، یک بازی زیبا که شما با فرماندهی و نظارت خود بر زیردریایی ها،ملوانان و تمام کشتی ها و… که برای دفاع از برج از شما فرمان بردار هستند به دفاع از برج میپردازید. گفتنی است که بازی مراحل طولانی دارد که شما با پشت سر گذاشتن هر یک از مراحل آیتم های جدید (اسلحه،زیردریایی و …) برای شما باز میشود و به هیجان بازی می افزاید، همچنین بازی قابلیت آنلاین و مالتی را نیز داراست.

دانلود بازی King Arthur 2 Dead Legions برای PC

                         

King Arthur II – Dead Legionsعنوانی عجیب از کمپانی نام آشنای Paradox Interactive ساخته شده از سوی استودیوی بازی سازی NEOCORE GAMES است . خیلی از منتقدان جدی بازی های رایانه ای ، بازی فوق العاده King Arthur II – Dead Legions را یکی از بزرگترین شگفتی های نو ظهور سال ۲۰۱۲ میلادی میدانند.داستان بازی ما آغاز میشود. لژیون مرده عنوانی است که به این بازی اطلاق میشود . شاه آرتور جوان درست بعد از کشیدن شمشیر به سرزمین جنگ زدگان ، اقدام به جمع آوری شواله هایی کرده است . فراموش نکنید بریتانیا محل رویداد تمامی این اتفاقات است . همیشه گیمر های علاقه مند به بازی های استراتژی دوست داشتند تا داستان بازی همراه با کمی تخیلات نیز باشد.داستان این بازی بر اساس داستان شاه آرتور میباشد که یکی از پادشاهان انگلیس بوده است.این بازی استراتژی و نقش آفرینی در هر زمینه موفق بوده است که در ادامه به نقد و ارائه ان میپردازیم. اول از همه باید این نکته را متذکر شویم که این بازی فراتر از یک بازی استراتژی میباشد.در حقیقت در این بازی ترکیبی از چند سبک را مشاهده میفرمایید.مانند:حماسی – استراتژی – تمدن سازی و… .!!! شاید خیلی از شما گیمر های محترم با شنیدن واژه تمدن به یاد بازی استراتژی سیویلیزیشن بیافتید.اما این بازی کاملا متفاوت از آن بازی میباشد.

دانلود بازی Defenders of Ardania برای PC

                          

Defenders Of Ardania بازی استراتژیک (RTS) است که برای اولین بار از سبک بازی DOTA استفاده کرده است و کمپانی سازنده Defenders Of Ardania را نصل جدید این سبک از بازی میداند.اکثر گیمر ها مخصوصا گیمر هایی که بازی انلاین رو دونبال میکنند با DOTA اشنایی کامل دارند.در این بازی هر تیم یا گروه باید از Tower های خود در بازی دفاع کند.Defenders Of Ardania نیز بر همین پایه طراحی شده است اما دیگر از شخصیت های DOTA خبری نیست و در DOA دنیای جدیدی را تجربه خواهید کرد.برای شروع بازی بسیار زیبای هست گرافیک بازی چندین برابر DOTA است ولی به اندازه آن گستردگی ندارد و جایگزین خوبی نیست!قطعا برای علاقمندان به سبک استراتژیک بازی جذابی خواهد بود.

انلود بازی Jagged Alliance Back in Action برای PC

                          

بازی فوق العاده زیبا و اکشن Jagged Alliance: Back in Action که توسط کمپانی bitComposer Games برای PC در سال ۲۰۱۲ منتشر شده است ، اگر به دنبال یک بازی اکشن با گیم پلی متفاوت به همراه صحنه های واقع گرایانه و داستانی جذاب هستید می توان گفت که این بازی برای شما ایده آل خواهد بود و به نوبه ی خود مبتنی بر استراتژی با مضمون اکشن است ، بازی بر روی زمین طراحی شده است تا تجربه ی یک بازی مدرن و حقیقی را نشان دهد داستان بازی از آنجایی آغاز خواهد شد که نیرویی ظالم و دیکتاتور در کشور Arluca قصد نابود سازی آن را دارند حال این شما هستید که باید با کمک گروهان خود با آنها مبارزه کنید البته منظور از مبارزه تنها این نیست که اسلحه به دست بگیرید و آنها را به قتل برسانید بلکه باید از طریق ترفندهای های تاکتیکی، دیپلماتیک و اقتصادی با آنها مقابله کرده و مانع از خراب کاری های آنها شوید ، بازی دارای یک نوآوری بسیار عالیست که آن ترکیبی از استراتژی Real-Time می باشد همانطور که گفته شد بازی دارای گیم پلی بسیار عالی است که تجربه ی آن برای هر گیمری می تواند متفاوت باشد همچنین نحوه چرخش دوربین ها و همچنین سلاح های کشنده ای که در بازی قرار داده شده نیز به جذابیت بازی بسیار کمک کرده است 

دانلود بازی Crusader Kings II برای PC

                       

بازی بسیار زیبا و استراتژیک Crusader Kings II که توسط کمپانی Paradox Interactive برای PC در سال ۲۰۱۲ منتشر شده است ، داستان بازی مربوط به سال ۱۰۶۶ و ۴۰۰ سال قبل از تشکیل اروپا می باشد زمانی که جز قرون وسطا می باشد و جنگ های صلیبی اتفاق افتاد ، جنگ هایی که بین فئودال ها یا زمین دارای بزگ افتاد ، اینک شما در این بازی نقش پادشاه یکی سرزمینها را دارید که علاوه بر حفظ قلمرو خود باید کل اروپا را تسخیر کنید. بازی قابلیت چند نفره (Multi Player) بازی کردن را نیز دارای می باشد که همین موضوع باعث جذابت بیشتر بازی شده است ، گرافیک بازی نسبت به حجم بازی نیز بسیار خوب و قابل قبول می باشد

دانلود بازی Wargame European Escalation برای PC

                              

بعد از مدت ها بازی زیبای Wargame European Escalation که شرکت بازی ساز Focus خبر متشر شدن آن را داده بود، امروز برای پی سی منتشر شد. در این بازی دو طرف مقابل وجود دارد و هشت ملت مختلف که در کشور بزرگ و پهناور اروپا در مقابل یکدیگر قرار میگیرند و صحنه ی واقعی جنگ را به نمایش میکشد. در بازی از طیف فوق العاده و عظیمی از وسایل نقلیه مشاهده میکنید که بیش از ۳۵۰ مدل از وسایل جنگنده و نقلیه آن زمان در بازی نقش آفرینی میکنند. بازی از گرافیک عالی برخوردار است و تجربه ایی جدید برای دوستداران بازی های استراتژیک میباشد. ساخت ارتش خود را شروع کنید و وارد یک عملیات جنگی بزگ در سرتاسر اروپا شوید.    

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  به نظر شما بهترين قطعه از آلبوم " همين " با صداي رضا صادقي كدام است ؟


  آمار سایت
 • کل مطالب : 1402
 • کل نظرات : 191
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1850
 • آی پی امروز : 40
 • آی پی دیروز : 35
 • بازدید امروز : 424
 • باردید دیروز : 168
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1,210
 • بازدید ماه : 2,421
 • بازدید سال : 23,640
 • بازدید کلی : 1,122,276
 • کدهای اختصاصی
  خواندني هاي روز
  براي كاملتر شدن سايت تصميم گرفتيم كه از اين پس منويي با موضوع خواندني هاي روز راه اندازي كنيم تا كاربران بيشترين استفاده را از سايت پارس بيست كنند .
  در حال حاضر در حال طراحي اين قسمت ميباشيم