close
تبلیغات در اینترنت
اسکرین سیور
loading...

پارس بیست

اسکرین سیور

آخرین ارسال های انجمن

اسکرین سیور ماهی سایبری

مانیتور خود را به یک آکواریوم سه بعدی تخیلی تبدیل کنید! این محافظ صفحه نمایش مانیتور شما را به یک آکواریوم عجیب تبدیل میکند که ماهی های مکانیکی با حرکات هوشمندانه و حیرت انگیز در حال شنا میان اشکال عجیب از آیندگان هستند. شما می توانید این اسکرین سیور ماهی سایبری سه بعدی با گرافیک فوق العاده را بر روی ویندوز های Win XP/2000/Vista/Win 7 نصب کنید و از Cyberfish 3D Screensaver لذت ببرید.

Cyberfish 3D Screensaver 1.0.2 - اسکرین سیور ماهی سایبری

اسکرین سیور آکواریوم سه بعدی بسیار زیبا

اسکرین سیور موضوعی که امروز برای همه کاربران آشناست. ابداع ScreenSaver از آنجا صورت گرفت که وقتی رایانه ای به مدت طولانی مورد استفاده قرار نمی گرفت مانیتور و سایر لوازم به همان اندازه برق استفاده می کردند و این باعث خرابی قطعات و مصرف زیاد برق بود. از این رو اسکرین سیور ها ابداع شدند تا در صورتی که در یک بازه ی زمانی از رایانه استفاده نشود به صورت خودکار رایانه به حالت اسکرین سیور انتقال یابد و مصرف برق را کاهش دهد و از خرابی قطعات رایانه جلوگیری کند. اسکرین سیور هایی که هم اینک به صورت پیش فرض بر روی سیستم عامل ها قرار می گیرد از جذابیت و نمای خوبی برخوردار نیستند از این رو کاربران به دنبال نرم افزار هایی هستند تا بتوانند این اسکرین سیور ها را خود طراحی کنند. اما ما برای شما نرم افزار SereneScreen Marine Aquarium را مهیا نموده ایم که بدون نیاز به طراحی یک ScreenSaver زیبا، جذاب و کم حجم به رایانه شما اضافه خواهد کرد.
با دانلود اسکرین سیور مشاهده خواهید کرد که این اسکرین سیور به صورت یک آکواریوم زیبا، طبیعی و کاملا سه بعدی می باشد و تمام اجزاء موجود در این آکواریوم از ماهی ها تا صدف ها و ... قابل حذف و اضافه کردن هستند از این رو جذابیت این محافظ صفحه نمایش بیشتر و بیشتر خواهد شد. این اسکرین سیور آکواریوم Aquarium ScreenSaver بسیار طبیعی ساخته شده است و اضافه کردن صوت ها و صدای آب به این اسکرین سیور آکواریوم آن را طبیعی تر جلوه می دهد. با دانلود محافظ صفحه نمایش مشاهده خواهید کرد که این محافظ صفحه نمایش Aquarium ScreenSaver قابلیت اضافه کردن زمان و تاریخ به گوشه آکواریوم را نیز داشته و شما می توانید به راحتی زمان و تاریخ را نیز در اختیار داشته باشید. امیدوارم با دانلود اسکرین سیور آکواریوم بتوانید نهایت لذت را ببرید و شادابی را به کامپیوتر خود بیاورید.

SereneScreen Marine Aquarium 3.1.5563 - اسکرین سیور آکواریوم سه بعدی بسیار زیبا

اسکرین سیور طوفان گرمسیری

در این مطلب برای شما اسکرین سیور طوفان گرمسیری را تهیه کرده ایم که یک اسکرین سیور رایگان است که می توان از تصاویر متحرک آن همراه با صدای زیبای باران و جنبش نخل های ساحلی یک حس هیجان انگیز را ایجاد کرد. امیدواریم از دانلود این محافظ صفحه نمایش لذت ببرید.

3D Animated Tropical Storm Screensaver 2.0 - اسکرین سیور طوفان گرمسیری

اسکرین سیور بهشت کریسمس

این محافظ صفحه نمایش فوق العاده کریسمس، احساس سحر و جادو از تعطیلات کریسمس را به شما القاء می کند. همه چیز با برف پوشانده شده و طبیعت در انتظار رخ دادن معجزه می باشد. درخت بزرگ کریسمس در وسط این محیط آرام و موزیک پس زمینه در این حال و هوای منحصر به فرد تعطیلات بسیار دلچسب را به نمایش گذاشته است. بابانوئل به طور قطع به این محل با شکوه خواهد آمد. از تماشای 7 صحنه زیبا، حیوانات، درخت کریسمس و بسیاری از انیمیشن های دیگر لذت ببرید.

Christmas Paradise Screensaver 3.0 - اسکرین سیور بهشت کریسمس

اسکرین سیور سه بعدی کلبه کریسمس

اسکرین سیور سه بعدی کلبه کریسمس یکی از زیبا ترین محافظ صفحه نمایش های است که تا به حال ساخته شده است. امیدواریم از دانلود این اسکرین سیور لذت ببرید.

3D Christmas Cottage Screensaver - اسکرین سیور سه بعدی کلبه کریسمس

اسکرین سیور شعله آتش خیالی

اگر کامپیوتر حوصله شما را سربرده است منتظر نمانید و آن را به آتش بکشید. نگران نباشید پیشنهاد ما یک سرگرمی بیشتر نیست و با تکان دادن موس همه چیز به حالت اول بر خواهد گشت. سایت نرم افزار اسکرین سیور بسیار زیبا و واقعی را تهیه دیده که با افکت های جذاب میز کار شما را آتش زده و شعله های آتش به همه جا زبانه خواهد کشید.
این محافظ صفحه نمایش دل فریب قادر است یک آتش واقعی با تمام جزئیات سوزاندن تولید کند. اسکرین سیور آتش حساس به زمینه دسکتاپ شما است بنابر این هر آیتمی که روی آن باشد شامل آیکن ها و تمام پنجره های باز با افکت های سوزان و دود ناشی از آن گرفتار آتش خواهند شد.

Fantastic Flame Screen Saver 7.0.1.800 - اسکرین سیور شعله آتش خیالی

اسکرین سیور کارتون دانی هود

تنوع اسکرین سیور ها باعث شده تا دیگر کسی آن ها را به عنوان محافظ صفحه نمایش نام نبرد و اولین دلیل استفاده از آن را زیبایی و میزان سرگرم کنندگی به حساب آورد. در این میان سایت نرم افزار اسکرین سیور Downyhood را که یک کارتون بسیار سرگرم کننده به شمار می رود را برای دانلود قرار داده تا کاراکتر های کارتونی آن دائما بر روی صفحه نمایش شما رفت و آمد کرده و نسبت به موقعیت و روز و شب از خود عکس العمل نمایش دهند. هیچ چیز سرگرم کننده تر از تماشای انیمیشن کارتون مورد علاقه خود نیست. اسکرین سیور کارتون دانی هود با انیمیشن های زیبا و نمایش شب و روز و ساعت و ثانیه یک سرگرمی فوق العاده می باشد که آهنگ ملایم آن به آدم آرامش می بخشد.

Cartoon Downyhood Screensaver 1.0 - اسکرین سیور کارتون دانی هود

اسکرین سیور سه بعدی فانوس دریایی

با تولید مانیتور های جدید اسکرین سیور های امروزه دیگر جنبه محافظ صفحه نمایش بودن خود را کم کم از دست داده و به یک سرگرمی تبدیل شده اند. Lighthouse Point 3D Screensaver یک رویای واقعی برای اشخاصی است که می خواهند بعد از یک کار طولانی در محل کار خود به استراحت کوتاهی پرداخته و با اجرای یک اسکرین سیور زیبا به صورت مجازی سفر به رویا ها کنند. چه چیزی آرامش بخش تر از تماشای مرغ دریایی بر روی یک فانوس دریایی عظیم می باشد. سازنده با اطمینان خاطر نشان کرده که بعد از تماشای انیمیشن سه بعدی اسکرین سیور فانوس دریایی با مناظر زیبای دریایی نیروی تازه خواهید گرفت.

فانوس دریایی خود یک شاهکار هنر معماری است که تماشای آن ساعت ها انسان را خیره می کند. حرکت دوربین در تمام جهات چشم انداز وسیعی از دریای پرتلاطم به نمایش می گذارد. تماشای آسمان آبی و غروب آفتاب، برخورد امواج با صخره ها، عبور کشتی، معماری متحیر کننده و موسیقی آرامش بخش پشت زمینه آنقدر جذاب و دلچسب می باشد که با ساعت ها تماشا خسته نخواهید شد.

Lighthouse Point 3D Screensaver v1.1 - اسکرین سیور سه بعدی فانوس دریایی

اسکرین سیور کوسه ها

محافظ صفحه نمایش کوسه ها وحشت اعماق یک محصول فوق العاده از شرکت Prolific Publishing می باشد

این اسکرین سیور زیبا بر اساس یک آکواریوم دریایی ساخته شده که دیدگاهی تازه از مانیتور به نمایش خواهد گذاشت و همانند آکواریوم واقعی ماهیان را بر روی تصویر به حرکت وا می دارد. پشت زمینه متحرک، حرکات واقعی و انیمیشن شگفت انگیز آخرین تکنولوژی متحیر کننده رایانه و یک سرگرمی مجازی و واقعی را به نمایش می گذارد.
اسکرین سیور کوسه ها شامل 11 نوع گونه ی کوسه در 3 منظره متفاوت شما را با یک دنیای واقعی آشنا خواهد کرد و حرکات واقعی و غذا خوردن این موجودات حس تماشای راستین آن ها را به شما منتقل می کند.

Sharks Terrors of the Deep 2.0 Screen Saver - اسکرین سیور کوسه ها

اسکرین سیور سه بعدی سفر دریایی

یک سفر افسانه ای دریایی به دور دنیا را در کشتی بادبانی مشهور Magellan ویکتوریای معروف آغاز کنید. به قرن 16 بر می گردیم زمانی که ویکتوریا ملکه انگلستان سفری را با کشتی زیبای خود به دور دنیا آغاز کرد. ببینید چگونه دلیرانه کشتی بزرگ و جنگی قدیمی به آرامی بر روی آب های بیکران اقیانوس شناور است. نسیم خنک و حرکت کشتی را احساس کنید و به برخورد با شکوه امواج به کشتی گوش دهید. موسیقی زیبا به اضافه محیط واقعی و رنگارنگ سفری فراموش نشدنی برای شما در بر خواهد داشت.

Sea Voyage 3D Screensaver - اسکرین سیور سه بعدی سفر دریایی

اسکرین سیور و دسکتاپ متحرک از کره زمین

EarthView یک پشت زمینه فعال دسکتاپ و اسکرین سیور زیبا می باشد که یک نمای زیبا از کره زمین با نمایش روشنایی روز و تاریکی شب می باشد. این نرم افزار با کیفیت و قدرت تفکیک پذیری بالا برای عکس ها در حد 1600x1200 تصاویر زیبا و واقعی را از زمین به نمایش در می آورد. این نرم افزار قادر به نمایش دادن نقشه ، کره ، منطقه های شهری ، روز و شب شهر ها (تنظیم با ساعت ویندوز) ، نمایش جو زمین ، ابر ها ، ساعت های محلی و... را از نمای دور دارا می باشد. EarthView دارای چهار نمای زیبا از نقشه زمین و 10 کیلومتر قدرت تفکیک پذیری که قادر به نزدیک نمایی 100% می باشد و نمایی که هر پیکسل بر روی صفحه شما را برابر با 10 کیلومتر از زمین می کند می باشد. شما همچنین می توانید بعد از کرک نرم افزار با دانلود نقشه های بیشتر از سایت سازنده زوم بیشتری بر روی زمین داشته باشید.

اسكرين سيور فوق العاده زيبا 3D Flux

اسكرين سيور بسيار زيباي 3Dflux يكي از بي نظير ترين اسكرين سيور هاييست كه در عمر خود ديده ايد.اين اسكرين سيور توسط كاوه علي اكبري طراحي شده است.اين اسكرين سيور زيبا قابليت هاي زيادي دارد كه در ادامه به تعدادي از آنها اشاره خواهم كرد.

اسکرین سیور های زیبا برای ویندوز

با افزایش استفاده از کامپیوتر های شخصی استفاده از اسکرین سیور ها برای مانیتور ها ضروری شناخته شد زیرا با ساکن ماندن رنگ روی پیکسل ها اثر آن باقی می ماند یا باعث سوختن آن می شد. اسکرین سیور ها تصاویر متحرک گرافیکی یا متنی هستند که به اصطلاح به پیکسل ها استراحت می دهند یا با رقص نور بر روی آن ها اجازه نمی دهند تا خاصیت خود را از دست بدهند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی اسکرین سیور ها یا محافظ های صفحه نمایش بیشتر برای زیبایی و افزایش طول عمر کیفیت مانیتور به کار می روند. چند اسکرین سیور زیبا که با تولید اشکال و تلفیق رنگ ها ، زیبایی خاصی را بوجود می آورد.

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  به نظر شما بهترين قطعه از آلبوم " همين " با صداي رضا صادقي كدام است ؟


  آمار سایت
 • کل مطالب : 1402
 • کل نظرات : 191
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1850
 • آی پی امروز : 40
 • آی پی دیروز : 35
 • بازدید امروز : 472
 • باردید دیروز : 168
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1,258
 • بازدید ماه : 2,469
 • بازدید سال : 23,688
 • بازدید کلی : 1,122,324
 • کدهای اختصاصی
  خواندني هاي روز
  براي كاملتر شدن سايت تصميم گرفتيم كه از اين پس منويي با موضوع خواندني هاي روز راه اندازي كنيم تا كاربران بيشترين استفاده را از سايت پارس بيست كنند .
  در حال حاضر در حال طراحي اين قسمت ميباشيم